STUDIO NAGRAŃ STUDIO OM, ul. Tadeusza Kościuszki 76, 16-400 Suwałki. kontakt: studioom.eu, tel. 692275050

STUDIO OM powstało z potrzeby istnienia miejsca przyjaznego dla sztuki. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie będzie można tworzyć i nagrywać mu-zykę w pełni profesjonalnie.  Miejsce,  gdzie będzie można pracować w przyjaznych  i komfortowych warunkach, jednocześnie przystępnym cenowo. Mamy nadzieję, że z naszą determinacją oraz Waszą życzliwością uda nam się to zrealizować.

Nazwa  OM  to skrót od pierwszych liter nazwy zespołu  ORCHID  MOON,  ale też Om to sylaba-nasienie (bidźa), postrzegana jako dźwięk powstania Wszechświata.

Studio znajduje się w ścisłym centrum Suwałk przy ulicy Kościuszki 76. Tutaj w prawie dwustuletnim budynku znajduje się sala, w której przed I wojną światową mieścił się ELEKTROTEATR, a w okresie międzywojennym kino Edison i Filmja. W późniejszym okresie aż do lat 90-tych XX wieku znajdo-wała się tu sala Powiatowego a następnie tzw. „czarna sala” Wojewódzkiego Domu Kultury.

Okres I wojny światowej
Lata 30 XX wieku
PRL
Teraźniejszość


Właśnie w części tej sali po mniej więcej dwudziestu latach przerwy znowu rozbrzmiewa muzyka. Mamy nadzieję, że przez kolejne 100 lat.


OM STUDIO składa się z dwóch wysokich pomieszczeń: sali nagrań o powierzchni ponad 40 m² i 20 metrowej reżyserki. Sercem studia jest legendar-na, 24 kanałowa, analogowa konsoleta Soundtracs solo logic 24 oraz cyfrowy16 kanałowy mikser Presonus StudioLive RM 16AI. Do nagrań wykorzy-stujemy mikrofony dynamiczne i pojemnościowe marki SHURE oraz monitory odsłuchowe FOCAL ALPHA 80.

Oferujemy nagrania w pełnym zakresie. Nagrasz u nas singiel, demo, pełny materiał na płytę. Zrealizujemy nagrania muzyczne  ( wielośladowe ), soli-stów, zespołów muzycznych oraz nagrania grupowe (wielośladowe) na tzw.”setkę” ( chóry, zespoły, orkiestry dęte, twórcy ludowi, itp.).

Zapraszamy do kontaktu info@studioom.eu, lub bezpośrednio ze współpracującym ze studiem realizatorem:
Radek Charmuszko tel. 790861683 mail: radzio@studioom.eu

PROMOCJA !!!  PROMOCJA !!!   AKTUALNY CENNIK ( WRZESIEŃ - GRUDZIEŃ 2016 )*   PROMOCJA !!!  PROMOCJA !!!

WYNAJĘCIE STUDIA

Za godzinę (netto)

Za godzinę

(z VAT)

Nagranie, mix

30

36,90

Nagranie wszystkich partii razem „setka”, mix

40

49,20

Sesja weekendowa (piątek 17-21, sobota i niedziela 10-16 i dowolnie uzgodniony dzień roboczy  od poniedziałku do czwartku w najbliższym tygodniu po sesji w godz.17-21). RAZEM: 20 godzin.

RABAT 20%

RABAT 20%

* Zakupione w okresie promocyjnym godziny wynajęcia studia mogą zostać wykorzystane nawet po zakończeniu obowiązywania promocji.

  • Minimalny czas wynajmu studia nagrań wynosi 2 godziny.

  • Czas wynajmu studia naliczany jest za każde rozpoczęte 30 minut. 

  • Ceny studia obejmują honorarium realizatora i dostęp do całego sprzętu w trakcie nagrania.

  • W studio obowiązuje zakaz stawiania napojów na wzmacniaczach i sprzęcie akustycznym.

  • Czas nagrania obejmuje czas potrzebny na rozstawienie sprzętu. Zajmuje to przeciętnie 15 do 30 minut (wokal, gitara, bas), 1 do 2 godzin dla nagrania bębnów oraz do 3 godzin przy nagraniu "na setkę". Klient oczywiście nie płaci już za czas potrzebny na złożenie sprzętu po nagraniu


TERMINARZ STUDIA


STUDIO NAGRAŃ PROWADZI:

01-673 WARSZAWA, ul. Podleśna 46
NIP: 542-011-02-64

Copyright by: 2013-2016 ORCHID MOON  google-site-verification: googlec08e39e70803d3e7.html

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0